Inginer Service (Specialist mentenanță mecanică echipamente industriale)

Candidatul ideal

– studii tehnice superioare;
– cunoașterea a cel puțin o limba străină de circulație internațională;
– bun organizator și coordonator;
– abilitate în relațiile cu clienții;
– deprinderea de a lucra în echipa și capacitate de coordonare;
– permis de conducere cat. B.

Descrierea jobului

– intervine la fața locului spre soluționarea defecțiunilor de complexitate mare precum și a celor nerezolvate de tehnicieni de service;
– verifica și urmărește calitatea acțiunilor întreprinse de echipele de intervenție;
– formează și instruiește tehnicieni de service;
– evaluează periodic cunoștințele și performanțele tehnicienilor de service;
– monitorizează revenirile și stabilește cauza lor.

Beneficii

– salariu competitiv şi beneficii extra-salariale: prime anuale de sărbători (Paște, Crăciun);
– zile libere pentru evenimente speciale;
– contract de muncă pe durată nedeterminată;
– programe și cursuri de dezvoltare personală și profesională.